Календар  Спартакіади школярів Солонянщини на  2017/2018 н.р.

                  Назва заходу

    Місце проведення

Відповідальні:

   Дата

Олімпійський тиждень

« Олімпійське лелеченя»,шкільний тур

             ЗНЗ

Вчителі фізкультури

08-13.09

Шкіряний м’яч, 2005 р.н. ( 10 учасників у заявці, в грі 6+ 1)

Петриківська НСЗШ

Висоцький С.Ф.,

Радченко Ю.О.

28.09.2017

Футзал, юнаки 2000 р.н. і молодші. 8 учасників, в грі 6+1

Криничанська СЗШ

Шмигельська В.М.,

Висоцький С.Ф

05.10.2017

Настільний теніс, командні змагання

Олександропільський НВК

Дегтярьов С.О.,

Висоцький С.Ф.

12.10.2017

Силове п’ятиборство за програмою          2000 р.н. і молодші,(4 юнаки)

 

Березнуватівська СЗШ

Мельник С.В.,

Сутуга О.М.

05.04.2018

Футзал,  дівчата, 2000 року і молодші

Криничанська СЗШ

Шмигельська В.М.,

Висоцький С.Ф.

09.11.2017

« Олімпійське лелеченя», 5 – 6 класи

Башмачанська СЗШ

Кудлач С.І.,

Счастливцева М.А.

23.11.2017

Конкурс малюнків

                ЗНЗ

Счастливцева М.А.

08.02.2018

Всеукраїнська вікторина « Знавці Олімпійського спорту»

Солонянський ЦДЮТ,

 смт. Солоне

Счастливцева М.А. та директор школи

18.01.2018

Конкурс літературних творів

               ЗНЗ

Вчителі фізкультури та основ здоров’я

15.02.2017

Шахи, шашки

Солонянський ЦДЮТ,

 смт. Солоне

Счастливцева М.А.,

Висоцький С.Ф.

18.01.2018

Настільний теніс,

 ( індивнідуально), юнаки, дівчата 2000 р.н., 2 юн + 2 дівчини

Башмачанська СЗШ

Кудлач В.І.,

Висоцький С.Ф.

25.01.2018

Волейбол, дівчата 2000 р.н.

Солонянська СЗШ №2

Шкода В.І.,

Висоцький С.Ф.

31.01.2018

Волейбол,  юнаки 2000 р.н.

Солонянська СЗШ №2

Шкода В.І.,

Висоцький С.Ф.

07.02.2018

Баскетбол, 3х3, юнаки

Олександропільський НВК

Радченко Ю.О.

 

Березень

2018

Козацький гарт, 5-10класи

Сурсько-Михайлівська ЗСШ

Скугарєв А.В., Висоцький С.Ф.

19.04.2018

Легкоатлетичне чотириборство

Сурсько – Михайлівська СЗШ

Скугарєв А.В.,

Висоцький С.Ф.

26.04.2018

Футбол,збірні школи, 11 гравців

Башмачанська СЗШ

Гнатюк В.В.,

Висоцький С.Ф.

17.05.2018

«Сокіл» ( Джура), 2000 р.н. і молодші, 15 учасників,11 у грі

Бутовичівський ліс

Хрипко Л.В.,

Счастливцева М.А.

29-30.05.2018