Головна » 2018 » Жовтень » 11 » НАБУЛА ЧИННОСТІ НОВА ІНСТРУКЦІЯ З ДІЛОВОДСТВА ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
08:53
НАБУЛА ЧИННОСТІ НОВА ІНСТРУКЦІЯ З ДІЛОВОДСТВА ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

За матеріалами сайту https://mon.gov.ua/

Відтепер кожна школа створюватиме власну інструкцію з діловодства на основі типової, зник перелік обов’язкової ділової документації, оскільки за новими правилами його визначатиме педагогічна рада кожного закладу, натомість МОН надало рекомендований перелік документації, у якому на 22% менше документів, ніж у попередньому обов’язковому. Відповідна нова Інструкція з діловодства для закладів загальної середньої освіти набула чинності сьогодні, 5 жовтня 2018 року, до Дня працівника освіти.

«Ми працювали над цим документом декілька років. Були залучені експерти, працівники МОН та громадські організації. Окремо проводилося опитування вчителів, щоб визначити, від яких саме вимог вони страждають найбільше. На жаль, у процесі погодження документів, зокрема з Державною архівною службою, нам довелося скоротити перелік новацій, але навіть так вийшов документ, що упорядковує систему документообігу та зменшує бюрократичне навантаження на адміністрацію школи та кожного вчителя»,  розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Інструкція є типовою, а відтак кожна школа на її основі розроблятиме власну. Це дозволить закладам освіти організувати діловодство з урахуванням своїх особливостей, а також убезпечить від надмірних вимог органів управління освітою.

Дтальніше на сайті МОН 

Наказ МОН № 676 від 25.06.2018 року Про затвердження Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти

Переглядів: 471 | Додав: mksolone | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar