Головна » 2017 » Грудень » 1 » Оголошуємо конкурс на кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі для всіх освітян України!
11:52
Оголошуємо конкурс на кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі для всіх освітян України!

Інститут модернізації змісту освіти МОН України підтримує ініціативу компанії INTBOARD™ та ТОВ «Академія інноваційного розвитку освіти» щодо проведення з 01 грудня по 31 січня 2018 р. конкурсу для всіх освітян України на кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі. Конкурс буде проводитися виключно онлайн, офіційна сторінка конкурсу: intboard.com.ua.

Запрошуємо до участі у конкурсі педпрацівників навчальних закладів усіх рівнів, які здійснюють навчальну діяльність. Участь у конкурсі безкоштовна. Переможець отримає сертифікат на 3000 грн. Учасники, які посіли друге та третє місця – цінні призи. Подати заявку та дізнатися про детальні умови участі можна на сайтах: intboard.com.ua та http://www.airo.com.ua/. З питань інформаційної та технічної підтримки роботи конкурсу звертатися за телефонами: 095-761-35-40, 097-669-65-34 або на електронну пошту: info@intboard.com.ua.

Переглядів: 273 | Додав: mksolone | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar