Головна » 2017 » Листопад » 6 » Змагання юнаків із військово-спортивної підготовки
17:34
Змагання юнаків із військово-спортивної підготовки

11 жовтня 2017 року на базі Письмечівської СШ пройшли змагання юнаків із військово-спортивної підготовки серед учнів 10-11 класів. В змаганнях прийняло участь сім команд із Березнуватівської СШ, Військової СШ, Дзержинівської СШ, Криничанської СШ, Олександропільського НВК, Письмечівської СШ, Привільнянської СШ

Учасники змагань виборювали першість у п’яти видах єдиноборства: стрільбі із пневматичної  зброї, підтягуванні на перекладині, метанні в ціль, стрибках з місця та комплексній вправі.

За результатами змагань журі визначило переможцем команду Криничанської СШ, на другому місці команда Олксандропільського НВК, третє місце виборола команда Дзержинівської СШ. Команди переможці були нагороджені грамотами відділу освіти Солонянської районної державної адміністрації.

Інші команди зайняли місця в порядку запису: Військова СШ, Березнуватівська СШ, Привільнянська СШ, Письмечівська СШ.

В окремих видах змагань було визначено учнів, які продемонстрували найкращий результат. Так, у стрільбі із пневматичної гвинтівки переможцем став Величко Віталій  учень 10 класу  Криничанської СШ, в підтягуванні на перекладині найкращий результат показав Магас Едуард  учень 11 класу Олександропільського НВК, в стрибках з місця кращим був Кадров Олександр учень 10 класу Олександропільського НВК, точне метання в ціль продемонстрував  Бабалик Олександр учень 10 класу Військової СШ,  в комплексній вправі з найкращим результатом переміг Чегорка Іван учень 10 класу Дзержинівської СШ . Всі переможці були нагороджені дипломами.

Переглядів: 452 | Додав: mksolone | Рейтинг: 0.0/0