ПЛАН РОБОТИ

Солонянського районного методичного кабінету Солонянської районної ради

    на  листопад 2017 року

 

Термін проведення

Форма проведення заходу

Контингент задіяних

Місце проведення

Відповідальні

Листопад

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів

педагогічний та учнівський колективи

РМК

Руденко Г.А.,

методисти

Листопад

Навчання в МАНУМ

педагогічний учнівський колективи

ЗНЗ, РМК

Руденко Г.А.

ЗДНВР

Листопад

Реєстрація на участь учнів у Міжнародних і Всеукраїнських інтелектуальних конкурсах

педагогічний учнівський колективи

ЗНЗ

Методисти за напрямками

Листопад

Змагання Прангліміне 2017-2018 з усного рахунку:ІІ етап

учнівський колектив

ЗНЗ

Счастливцева М.А.

Листопад

Районний етап Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2018”

учасники конкурсу

РМК

Руденко Г.А., методисти за напрямками

Листопад

Районний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

учні

РМК

Копейко Т.М.

Листопад

Організація участі школярів у районному етапі  VIII Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка

учні

РМК

Копейко Т.М.

Листопад

Організація участі навчальних закладів у міжнародному проекті “Міксіке” в Україні

учні

РМК

Счастливцева М.А.

до 17.11

Районний конкурс на кращий освітянський блог

учителі

ЗНЗ

Счастливцева М.А.

01.11

Консультпункт “Електронна атестація педагогів”

педагоги, які атестуються

РМК

Счастливцева М.А.

01.11

Нарада завідувачів ДНЗ

завідувачі ДНЗ

РМК

Некрасов В.О.

02.11

Засідання творчої групи по наступності дошкільної і початкової освіти

члени творчої групи

Оріхівська ПШ

Некрасов В.О.

02.11

Відкриття  районного конкурсу “Учитель року”

учасники конкурсу

РМК

Руденко Г.А., методисти

03.11.2017

Тренінг “Освітній блогінг”

учителі

РМК

Счастливцева М.А.

07.11

Оn line консультпункт для вчителів фізичного виховання “Формування соціально-оздоровчих компетентностей на уроках фізичної культури”

учителі фізичного виховання

ЗНЗ, РМК

Счастливцева М.А.

06.11-11.11

Тиждень української мови і літератури

учні

ЗНЗ

Копейко Т.М.

09.11

День української писемності і мови. І (шкільний ) етап всеукраїнського конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

учні

ЗНЗ

Копейко Т.М.

09.11

Змагання з футзалу серед дівчат ЗНЗ району

учні

Криничанська СШ

Висоцький С.Ф.

08.11.2017

Засідання районної атестаційної комісіі

Члени атестаційної комісії ІІ рівня

ЦДЮТ

Дармостук М.А.

13-17.11

Тиждень інформатики

учні

ЗНЗ

Счастливцева М.А.

12-14.11

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності “Бобер”

учні

ЗНЗ

Счастливцева М.А.

14- 30.11

Експертиза освітньої діяльності Письмечівського ДНЗ

Експертна група

Письмечівський ДНЗ

Дармостук М.А.

15.11

Міжнародний інтерактивний конкурс “Геліантус”

учні

ЗНЗ

Некрасова Т.С.

15.11.2017

Семінар “Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку на основі традицій рідного краю”

Завідувачі ДНЗ

Сурсько-Михайлівський ДНЗ

Некрасов В.О.

16.11

Відеоконференція в рамках тижня інформатики “Безмежний світ інформатики”

учителі інформатики, учні

ЗНЗ

Счастливцева М.А.

17.11.2017

Семінар “Зображення пейзажу на уроках образотворчого мистецтва”

вчителі образотворчого мистецтва

Башмачанська СШ

Сутуга О.М.

20.11.17

Семінар для вчителів фізики в Привільнянській СШ

вчителі фізики

Приільнянська СШ

Некрасова Т.С.

22.11.2017

Семінар “Формування умінь мовленнєвої діяльності на уроках        української мови у учнів 1-4 класів”.

Вчителі початкових класів

Башмачанська СЗОШ

Некрасов В.О.

22.11.2017

Районний (заключний) етап конкурсу “Учитель року” у номінації “Українська мова і література”на базі

учителі української мови і літератури

Привільнянська

СШ

Копейко Т.М.

23.11.2017

Конкурс «Учитель року» у номінації “Фізична культура”.Семінар учителів фізичної культури

учителі фізичної культури

Військова СШ

Счастливцева М.А.

24.11.2017 Засідання районної школи новопризначеного керівника новопризначені директори РМК Руденко Г.А., методисти

21.11.2017

Нарада завідувачів ДНЗ

Завідувачі ДНЗ

ЦДЮТ

Некрасов В.О.

27.11.17

Конкурс “Вчитель року “ в номінації “Фізика”

конкурсанти, члени комісії

Микільська-на-Дніпрі СШ

Некрасова Т.С.

28.11.2017

Семінар на тему ”Пластичне інтонування на уроках музичного мистецтва”

Вчителів музичного мистецтва

Калинівська НСШ

Сутуга О.М.

28.11

Круглий стіл для вчителів математики “Креативні педагогічні стратегії”

вчителі математики

РМК

Счастливцева М.А.

29.11.2017

Семінар “Роль музично - дидактичних, народних ігор у музичному розвитку особистості дошкільника”

Музичні керівники ДНЗ

ЦДЮТ

Некрасов В.О.

30.11.2017

Нарада директорів

Директори загальноосвітніх та позашкільних закладів району

ЦДЮТ

Дармостук М.А.

30.11.17

Інтерактивний природничий конкурс “Колосок-осінній -2018”

учні шкіл

ЗНЗ району

Некрасова Т.С.