ПЛАН РОБОТИ

Солонянського районного методичного кабінету Солонянської районної ради

 на   грудень 2018 року

Дата

проведення

Назва заходу

 

Місце, час проведення

Відповідальні

грудень

Всеукраїнський Тиждень права

ЗНЗ

Бондаренко О.А.

грудень

Методичний супровід пробного ЗНО: умови участі

РМК

Запорожець О.С.

грудень

Змагання Прангліміне з усного рахунку: ІІІ етап

ЗЗСО

Счастливцева М.А.

грудень

Відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

ЗНЗ

Бондаренко О.А.

грудень

Виховуємо толерантність. Проведення в закладах освіти заходів до Міжнародного дня інвалідів

ЗНЗ

Бондаренко О.А.

грудень

Підготовка проекту наказу про Всеукраїнський Тиждень права

РМК

Бондаренко О.А.

01.12

Районна олімпіада з англійської мови

Солонянська СШ №1

Копейко Т.М.

02.12

Районна олімпіада з фізики

Солонянська СШ №1

Счастливцева М.А.

02.12

Районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Солонянська СШ №1

 Копейко Т.М.

03-09.12

Заходи в рамках Всесвітньої Години коду-2018

ЗЗСО

Счастливцева М.А.

06.12

Семінар учителів математики

Криничанський ЗЗСО

Счастливцева М.А.

06.12

Семінар учителів зарубіжної літератури

Олександропільський НВК

 Копейко Т.М.

06.12

Святкові заходи до Дня Збройних Сил України.

ЗНЗ

.Бондаренко О.А.

07.12

Участь учнів ЗНЗ району у Всеукраїнському математичному конкурсі “Кенгуру”

ЗНЗ

Счастливцева М.А

08.12

Районна олімпіада з інформатики (програмування)

Солонянська СШ №1

Счастливцева М.А.

09.12

Районна олімпіада з російської мови

Солонянська СШ №1

Копейко Т.М.

10.12

Регіональний план заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права у Дніпропетровській області

РМК

Бондаренко О.А.

11.12

Всеукраїнський урок «Права людини»

ЗНЗ

Бондаренко О.А.

12.12

Міжнародна гра з англійської мови “Гринвіч”

ЗНЗ

 Копейко Т.М.

12.12

Тренінгове заняття з головами батьківських комітетів шкіл на тему: “ На шляху до подолання насильства”

РМК

Бондаренко О.А.

13.12.

Тренінг для молодих вчителів  “Я крокую до майстерності”

РМК

Запорожець О.С.

15.12

Районна олімпіада з трудового навчання

Солонянська СШ №1

Сутуга О.М.

16.12

Районна олімпіада з інформаційних технологій

Солонянська СШ №1

Счастливцева М.А.

17-21.12 Виїзди  в ЗНЗ і ДНЗ району (діагностичне обстеження учнів згідно заявок) ЗЗСО Бондаренко О.А.

19.12

Заходи до Дня святого Миколая

ЗНЗ

Бондаренко О.А.

21.12

Моніторинг організації та ефективності індивідуального навчання дітей

РМК

Бондаренко О.А.

21.12

Нарада директорів закладів освіти

Іверський ЗЗСО

Руденко Г.А.

22.12

Районна олімпіада з математики

Солонянська СШ №1

Счастливцева М.А.

23.12

Районна олімпіада з астрономії

Солонянська СШ №1

Счастливцева М.А.

24.12

Підготовка аналітичних та статистичних звітів  за І півріччя 2018-2019 н.р.

РМК

Бондаренко О.А.

26.12

Виїзди  в ЗНЗ і ДНЗ району (діагностичне обстеження учнів згідно заявок)

ЗНЗ

Бондаренко О.А.

26.12

Засідання творчої групи “Перспективності та наступності між початковою та дошкільною освітою

Оріхівський НВК Некрасов В.О.

28.12

Нарада завідуючих ДНЗ

РМК

Некрасов В.О.

28.12

Формування звітів про проведення І та ІІ етапів та заявок на участь у ІІІ турі Всеукраїнських предметних олімпіад

РМК

 Копейко Т.М.