Головна » 2018 » Листопад » 28 » Аналітики кібербезпеки. Хто це?
17:54
Аналітики кібербезпеки. Хто це?

За матеріалами сайту  https://www.netacad.com З нагоди Міжнародного дня кібербезпеки Запорізька державна інженерна академія проводить вебінар  «АНАЛІТИКИ КІБЕРБЕЗПЕКИ – ХТО ЦЕ?»  30 листопада з 11:00 по 11:50.

Робота аналітика з кібербезпеки полягає у тому, щоб знайти серед різноманітних подій саме ту, що має вплив на безпеку. Аналізуються дані телеметрії, що зазвичай отримують з багатьох різних джерел, та відтворюється хронологія подій. Це дає змогу аналітику переглядати дані в історичному контексті і корелювати додаткові дані та метрики для того, щоб знайти початкову точку потенційного розслідування. Це лише невелика частина кваліфікаційних вимог до аналітика з кібербезпеки. Ми розглянемо роботу, яку виконують аналітики, інструменти, які вони використовують, а також яке саме навчання варто пройти.

Доповідач вебінару – Павло Родіонов, системний інженер-консультант компаніїCisco в сфері інформаційної безпеки.

Прослухати запис та виконати умови на сертифікат учасника можливо до 15 грудня

Якщо бажаєте отримати сертифікат про участь у вебінарі, при реєстрації вкажіть свої ім'я та прізвище латиною, використовуючи транслітерацію.

Увага! Особи, які при реєстрації надають електронні адреси з російських поштових серверів участі у розіграші призів не беруть і сертифікатів не отримують.

Переглядів: 189 | Додав: mksolone | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar