Головна » 2017 » Січень » 21 » Всеукраїнська учнівська інтернет-олімпіада з української мови і літератури
15:54
Всеукраїнська учнівська інтернет-олімпіада з української мови і літератури

Кафедра української мови і літератури Національного університету “Острозька академія” запрошує учнів 11 класів ЗНЗ України взяти участь у Всеукраїнській учнівській інтернет-олімпіаді з української мови і літератури.

Перший етап інтернет-олімпіади буде проведено 15 лютого – 5 березня 2017 року як онлайн-тестування (реєстрація на сайті olimp.oa.edu.ua у період із 20 січня до 15 лютого 2017 року), що містить завдання з української мови і літератури відповідно до програми для загальноосвітніх навчальних закладів. За складністю тести відповідають рівню завдань з української мови і літератури для зовнішнього незалежного оцінювання.

За підсумками першого етапу тридцять учнів, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають запрошення для участі в другому (фінальному) етапі інтернет-олімпіади.

Другий (фінальний) етап, який передбачає написання учнівського твору на одну із запропонованих тем, відбудеться на базі Національного університету “Острозька академія” 18 березня 2017 року.

Переможців інтернет-олімпіади буде нагороджено дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.Запрошуємо одинадцятикласників перевірити свої знання з української мови і літератури й відчути дух найдавнішого вищого навчального закладу в Східній Європі – Острозької академії.

Детальніше на сайті: http://vstup.oa.edu.ua (розділ “Календар”).

У разі внесення офіційних змін до “Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році” переможці інтернет-олімпіади можуть отримати додаткові переваги під час вступу на спеціальність 035.01 “Філологія. Українська мова і література” в Національному університеті “Острозька академія”.

Переглядів: 382 | Додав: mksolone | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar