Головна » 2018 » Жовтень » 28 » Оновлення переліків засобів навчання та обладнання для природничо-математичних предметів
20:11
Оновлення переліків засобів навчання та обладнання для природничо-математичних предметів

За матеріалами https://mon.gov.ua/  Наразі Міністерство освіти і науки України здійснює повне й масштабне залучення сучасних цифрових технологій до освітнього процесу.

У зв’язку з постійним інноваційним розвитком засобів навчання та обладнання для закладів загальної середньої освіти, виникла необхідність в оновленні вимог до переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів закладів загальної середньої освіти, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 22 червня 2016 р. № 704.

Просимо надсилати свої пропозиції щодо оновлення переліків засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів фізики, хімії, біології, географії, математики закладів загальної середньої освіти на електронні адреси info@imzo.gov.ua  та os@imzo.gov.ua до 23 листопада 2018 р. (включно).

Переглядів: 208 | Додав: mksolone | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar