Головна » 2017 » Листопад » 9 » Освітньо-правовий проект «Університет юних правознавців»
17:33
Освітньо-правовий проект «Університет юних правознавців»

Юридичним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка  проводиться  освітньо-правовий проект «Університет юних правознавців», який вже третій рік з успіхом реалізується. Університет юних правознавців – це інноваційна освітня платформа, покликана надати школярам нові знання у сфері права та познайомити їх з юридичною професією.

Навчальний курс в Університеті включає дванадцять лекцій з основних галузей українського права, які проводяться для учнів 6-8 класів. Лекційний матеріал подається в ігрових, інтерактивних формах, що робить його зрозумілим і цікавим для дітей. Школярі забезпечуються робочими зошитами, а також отримують від організаторів студентський квиток та диплом.

Протягом навчання юні правознавці мають можливість відвідати головні державні установи, музеї університету та ближче познайомитись з університетським життям. Університет юних правознавців вже відвідало близько 500 учнів шкіл м. Києва, а також більше 150 учнів з різних областей України, що свідчить про успішність проекту.

На офіційному сайті юридичного факультету за посиланнями http://www.law.univ.kiev.ua/ або https://www.facebook.com/groups/childuniv/ можна ознайомитися з фото та відеоматеріалами, які стосуються організації та проведення навчальних занять.

Зареєструватись на проходження курсу можна, заповнивши анкету за посиланням https://www.law.univ.kiev.ua/ua/vstupyty-na-navchannia або безпосередньо за номером телефону 063 42 05 802.

Детальна інформація про проект:

063 42 05 802, solodova_kateryna@ukr.net – координатор проекту Солодова Катерина

Переглядів: 298 | Додав: mksolone | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar