Головна » 2018 » Жовтень » 19 » Премія Дніпровської обласної ради
10:59
Премія Дніпровської обласної ради

Комунальне підприємство „Молодіжний центр міжнародного партнерства, позашкільної та неформальної освіти „Освіторіум” Дніпровської обласної ради повідомляє, що на Дніпропетровщині за ініціативою голови обласної ради Гліба Пригунова вже четвертий раз проводиться конкурс серед молоді віком від 14 до 35 років на здобуття премії за досягнення в різних сферах суспільного життя та професійній діяльності.

Головна мета – це визнання і заохочення талановитої молоді, яка бере активну участь у розбудові Дніпропетровщини і всієї України.

Кожен молодий мешканець області може стати двічі на рік преміантом та отримати за свої здобутки головний приз - 15 тисяч гривень.

Переможців обирають в різноманітних категоріях (спорт, медицина, наука, педагогіка, журналістика, бізнес, волонтерство, героїчні вчинки, громадянський рух, мистецтво тощо). Також окремо розглядають категорію «Юні дарування Дніпропетровщини» (14-17 років).

За час проведення конкурсу винагороди отримали вже 155 осіб. Серед них – молодий чоловік, що збудував у себе на подвір’ї сонячну електростанцію; дівчата, які виборюють рівні права для жінок у суспільстві; засновник бізнесу для учасників АТО; студентка, що допомагає лікуванням літнім людям з віддалених сіл області. Усі вони – яскравий приклад амбітної та цілеспрямованої молоді.

Для участі у конкурсі необхідно подати певний перелік документів за адресою: вул. Лазаряна 2, м. Дніпро (Палац культури, ІІІ поверх, КП МЦМППНО „Освіторіум” ДОР»). Після цього на сайті обласної ради відбудеться відкрите он-лайн голосування. Вже серед відібраних претендентів спеціалізоване журі обере найкращих.

Просимо Вас повідомити про це учнівську молодь та долучитись до її підтримки.

Деталі про прийом документів на сайті обласної ради: oblrada.dp.qov.ua «Премія ДОР» та на сторінці у Фейсбуці: fb.com/osvitorium.

Контактна особа: Юлія Янова, телефони 056 732 08 96 або 063 680 22 23.

Переглядів: 162 | Додав: mksolone | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar