Головна » 2017 » Листопад » 9 » Районна олімпіада з трудового навчання
17:13
Районна олімпіада з трудового навчання

04 листопада 2017 року в приміщенні Солонянського НВО пройшла районна олімпіада з трудового навчання.  В ній прийняли участь учні 9-х та 11-х класів із 14 шкіл Солонянської ОТГ, Новопокровської ОТГ та шкіл відділу освіти Солонянської райдержадміністрації.

        Учні протягом години виконували теоретичні тести, підготовлені ДОІППО та проектували виріб майбутньої практичної роботи.

       З максимальної кількості балів (10) на теоретичній частині олімпіади  дали найбільшу кількість вірних відповідей на тестові завдання і отримали  високі бали Інюшина Олена учениця 9-го класу Криничанської СШ (7,2 бали), Вовк Валерій учень 11 класу Криничанської СШ (7 балів), Захарова Аліна учениця 11 класу Новопокровської СШ (6,84 бали), Пархоменко Вікторія учениця 9 класу  Солонянського НВО (5,6 балів).

В практичній роботі учні продемонстрували навички роботи з інструментом, техніку виконання прийомів, уміння естетично оформити роботу  та дотримання  правил техніки безпеки. Вищим балом  (50) журі відзначило роботи Габор Кирила, учня 9 класу Солонянського НВО, Рябенко Тимура ,учня 9 класу Криничанської СШ за виготовлені шпаківні, Пархоменко Вікторію, ученицю  9 класу  Солонянського НВО, Іващенко Анастасію, ученицю  9 класу Надіївської філії, Іващук Анну,  ученицю 9 класу Сурсько-Михайлівської СШ за виготовлені м’які плоскі іграшки, Вовк Валерія, учня 11 класу Криничанської СШ за виготовлений стільчик, Бичан Аліну,  ученицю 11 класу Сурсько-Михайлівської СШ за виготовлену сумочку.

За підсумками робіт учнів призові місця розподілилися наступним чином:

- І місце серед учнів 9 класів (юнаки) зайняв Рябенко Тимур, учень Криничанської СШ, ІІ місце - Габор Кирило, учень Солонянського НВО, ІІІ місце Некритий Іван, учень Багатської СШ.

- І місце серед учнів 9 класів (дівчата) зайняла Пархоменко Вікторія, учениця  Солонянського НВО, ІІ місце Інюшина Олена, учениця Криничанської СШ, ІІІ місце Іващенко Анастасія,  учениця Надіївської  філії.

- І місце серед учнів 11 класів (юнаки) зайняв Вовк Валерій,  учень Криничанської СШ, ІІ місце - Кучеренко Ігор, учень Солонянського НВО, ІІІ місце - Ходак Ігор,  учень Солонянського НВО.

- І місце серед учнів 11 класів (дівчата) зайняла Бічан Аліна , учениця   Сурсько-Михайлівської  СШ, ІІ місце - Прокопчук Валерія,  учениця Солонянського НВО, ІІІ місце - Фандєєва Вікторія, учениця Криничанської СШ.

Загальнокомандні місця розмістилися наступним чином:

- І місце серед учнів 9 класів (юнаки) зайняв Рябенко Тимур, учень Криничанської СШ, ІІ місце - Габор Кирило, учень Солонянського НВО, ІІІ місце - Некритий Іван, учень Багатської СШ.

- І місце серед учнів 9 класів (дівчата) зайняла Пархоменко Вікторія, учениця  Солонянського НВО, ІІ місце - Інюшина Олена, учениця Криничанської СШ, ІІІ місце - Іващенко Анастасія,  учениця Надіївської  філії.

- І місце серед учнів 11 класів (юнаки) зайняв Вовк Валерій,  учень Криничанської СШ, ІІ місце - Кучеренко Ігор, учень Солонянського НВО, ІІІ місце - Ходак Ігор,  учень Солонянського НВО.

- І місце серед учнів 11 класів (дівчата) зайняла Бічан Аліна,  учениця   Сурсько-Михайлівської  СШ, ІІ місце - Прокопчук Валерія , учениця Солонянського НВО,  ІІІ місце - Фандєєва Вікторія,  учениця Криничанської СШ.

 

 

 

Переглядів: 108 | Додав: mksolone | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar