Головна » 2017 » Березень » 30 » Триває 2-га сесія обговорення оновлених навчальних програм для 5-9 класів
22:15
Триває 2-га сесія обговорення оновлених навчальних програм для 5-9 класів

За матеріалами http://mon.gov.ua/

На 27 березня, за 5 днів у другій сесії публічного обговорення вже оновлених навчальних програм для 5-9 класів на онлайн-платформі EdEra взяли участь 170 дописувачів, які залишили 1271 пропозицію. Найбільше дописів було зроблено з «Хімії» – 309, «Математики» – 199 та «Української літератури» – 163. Менш за все пропозицій надійшло до предметів «Основи здоров’я» - 10, «Мистецтво» - 7 , «Природознавство» - 3.

За словами координатора проекту оновлення навчальних програм для 5-9 класів Сергія Горбачова, під час другої сесії обговорення повідомлень стало менше, однак вони змістовніші.

«Нині ми спостерігаємо нижчу активність дописувачів, ніж була під час першої сесії. Проте пропозиції стали конкретніші, надходить менше спаму та беззмістовних повідомлень. Сподіваюся, що така продуктивна робота триватиме до кінця обговорення», – відзначив Сергій Горбачов.

Нагадуємо, що друга сесія триває 12 днів - до 4 квітня. Більша частина цього терміну припадає на весняні канікули, коли у вчителів нема уроків, то ж вони зможуть більш детально переглядати та коментувати програми.

До обговорення можна приєднатися за посиланням: https://www.ed-era.com/mon59/ .

Команда, що працювала над програмами, також підготувала опис ключових змін до оновлених програм, прописавши, які основні новації було внесено за результатами обговорення, а також роботи робочих груп. З документом можна ознайомитись за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=1M1gH2j_lcZxBIBLqNyQAFKD5LbgERdKG_YGm1ughhzc

Детальніше 

Переглядів: 256 | Додав: mksolone | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar