Головна » 2017 » Листопад » 2 » Учителів запрошують до участі у Міжнародному конкурсі «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу
17:56
Учителів запрошують до участі у Міжнародному конкурсі «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу

Учителів українознавства, гуманітарних та природничих дисциплін, початкових класів навчальних закладів різних типів і форм власності запрошують до участі у Міжнародному конкурсі «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу».

Конкурс спрямований на використання потенціалу українознавства як засобу формування свідомого і мотивованого патріотизму, вироблення соціальних та культурних компетентностей, що передбачають вміння зберігати та захищати національну ідентичність через визначення ціннісних пріоритетів, повагу до своєї історії, традицій, мовні та культурні практики.

Конкурс проводиться в заочній формі. Для участі необхідно надіслати заявку-анкету, конспект уроку з українознавства або одного з предметів навчального плану українознавчого спрямування (в електронному вигляді), додатки тощо. Заявки та конкурсні роботи приймаються до 15 січня 2018 року на електронну пошту: ukrainian.studies@ukr.net.

Визначення переможців відбуватиметься у номінаціях:

Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів початкової школи.
Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів базової загальної середньої школи (5-9 класи).
Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів повної загальної середньої освіти (10-11 класи).
Авторський розвивальний навчальний урок з предметів гуманітарного циклу на українознавчій основі.
Авторський розвивальний навчальний урок з предметів природничого циклу на українознавчій основі.
Авторський розвивальний навчальний урок з предметів фізико-математичного циклу на українознавчій основі.
Авторський розвивальний навчальний урок з предметів естетичного циклу на українознавчій основі.

Детальніше 

 

Переглядів: 439 | Додав: mksolone | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar