Головна » 2018 » Травень » 5 » Вітаємо переможців і призерів районного конкурсу малюнків на олімпійську тематику
10:24
Вітаємо переможців і призерів районного конкурсу малюнків на олімпійську тематику

Вітаємо переможців та призерів районного туру Всеукраїнського конкурсу малюнків на олімпійську тематику серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Солонянського району. Всього у районному конкурсі взяли участь учні з 8-ми шкіл району, а саме: Башмачанської СШ, Військової СШ, Микільської на Дніпрі СШ, Олександропільського НВК, Письмечівської СШ, Сурсько-Михайлівської СШ, Звонецько-Хутірської НСШ та Петриківської НСШ.

Переможцями стали

Місце

Прізвище, ім'я та по-батькові

Вік, клас

Назва навчального закладу

Номінація 1-4 класи

 

І

 

Гинда Ніколетта

 

4 клас

КЗО «Письмечівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради»

І

Фролова Аліна

4 клас

КЗО «Письмечівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради»

ІІ

Лєхан Єлизавета

3 клас

КЗО «Микільська на Дніпрі середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради»

 

Номінація 5-11 класи

І

Власенко Вікторія

7 клас

КЗО навчально-виховний комплекс «Олександропільська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад Солонянської районної ради Дніпропетровської області»

 

І

Шевченко Ярослава

7 клас

КЗО «Сурсько-Михайлівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради»

ІІ

Дідоборщ Віолетта

 

8 клас

КЗО «Сурсько-Михайлівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради»

ІІ

Почтар Вікторія

9 клас

КЗО «Сурсько-Михайлівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради»

ІІ

            

                  Світлик Олександра

10 клас

КЗО «Письмечівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради»

ІІІ

Ніколенко Анастасія

7 клас

КЗО «Сурсько-Михайлівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради»

ІІІ

Кліценко Олександра

7 клас

КЗО «Петриківська неповна середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Солонянської районної ради

ІІІ

Шугай Марина

9 клас

КЗО «Петриківська неповна середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Солонянської районної ради

ІІІ

Фоміна Тетяна

5 клас

КЗО «Військова середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради»

Переглядів: 64 | Додав: mksolone | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar