Головна » 2017 » Грудень » 14 » Районний навчально-методичний семінар учителів початкових класів «Формування мовленевих компетентностей учнів початкової школи»
09:28
Районний навчально-методичний семінар учителів початкових класів «Формування мовленевих компетентностей учнів початкової школи»

Сучасне інформаційне суспільство формує нову систему цінностей, в якій оволодіння знаннями, вміннями і навичками є необхідним, але недостатнім результатом освіти. Сучасна початкова школа не може залишатися осторонь від процесів модернізації освіти, які відбуваються у всьому світі, і в Україні зокрема. Початкової освіти стосуються всі світові тенденції та інновації: особистісно-орієнтований підхід, інформатизація, інтеграція тощо.

       Новий етап у розвитку шкільної освіти пов'язаний з упровадженням компетентнісного підходу щодо формування змісту та організації навчального процесу. Це вимагає підвищення професійної майстерності вчителя, доозброєння його новими знаннями, сучасними компетенціями, методами і технологіями, які б дозволили йому перебудувати навчально-виховний процес відповідно до нових вимог і підходів.

        З цією метою 15 листопада 2017 року  у Башмачанській СЗОШ відбувся районний навчально-методичний семінар учителів початкових класів з теми «Формування мовленевих компетентностей учнів початкової школи».

        У ході теоретичної частини були висвітлені питання «Компетентнісний підхід як чинник модернізації змісту початкової освіти» (методист РМК Некрасов В.О.).

       Особливу увагу учасники заходу приділили розгляду питання про компетентнісний підхід як теоретичну і методичну основу проведення сучасного уроку, що орієнтує вчителя на результативно-діяльнісну освіту.

       У ході практичної частини учителі початкових класів Башмачанської СЗОШ запросили педагогів району на відкриті уроки  (Лінькова Н.П.- 1 кл.), (Проценко Т.М. -2 кл.), (Гриджук Н.В. - № кл.) , (Якубчик  Л.В.- 4 кл.), які були зорієнтовані на реалізацію особистісно-орієнтованого, діяльнісного і компетентнісного підходу в навчанні. Під час уроків учителі, разом зі своїми учнями працювали ефективно, творчо, з опорою на суб’єктивний досвід дітей, у тісній співпраці.

       Представлений у ході семінару досвід роботи переконав, що учителі початкової школи  організовують навчально-виховний процес, який має розвиваючий, діяльнісний характер, під час якого молодші школярі набувають досвіду пізнавальної, практичної, соціальної діяльності, засвоюють методи пізнання навколишнього світу.

        Учасники семінару висловили слова вдячності  в.о. директора Башмачанської СЗОШ  Гутаровій Н.І., учителям початкових класів Ліньковій Н.П.,Проценко Т.М.,Гриджук Н.В.,Якубчик Л.В., учням за гостинність, підготовку до районного семінару на високому рівні.

Переглядів: 309 | Додав: mksolone | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar