Головна » 2017 » Грудень » 23 » Що таке адаптивні технології та як ними користуватися
21:14
Що таке адаптивні технології та як ними користуватися

За матеріалами http://blog.ed-era.com/ 

Інструменти адаптивного навчання — це технології, які взаємодіють з учнем у реальному часі. Вони автоматично забезпечують індивідуальну підтримку кожного учня.

Спершу адаптивні технології збирають інформацію про те як учень відповідає на запитання — його індивідуальну поведінку. Після цього інструмент реагуєна отриману інформацію. Залежно від того як учень взаємодіє з матеріалом та як відповідає, змінюється те, що він бачить на екрані — підказки, запитання, послідовність завдань і тем.

Технології надають вчителеві дані, а учневі — таку кількість практики, яка потрібна особисто йому. Тому вчитель витрачає менше часу на визначення рівня учнів та механічне тестування, а учні спокійно навчаються в зручному для них темпі. Адже комусь достатньо двох-трьох завдань, щоб засвоїти тему, а комусь потрібно практикуватися разів з десять.

Розробки адаптивного навчання можуть розцінюватися як інновативні іграшки, а можуть стати потужним інструментом в освітньому процесі. Все залежить від учителя, адже впровадження змішаного навчання — завдання, яке потребує ретельного обмірковування та планування.

Із січня 2018 року EdEra планує продовжити впровадження методики змішаного навчання в навчальних закладах Берегівського району Закарпатської області, де уроки української мови та літератури в 11-х класах відбуватимуться за ротаційною моделлю за станціями з використанням онлайн-курсів «Лайфхаки з української мови» та «Лайфхаки з української літератури». Дізнатися більше й зареєструватися для участі в експерименті можна на сторінці проекту.

 

Переглядів: 257 | Додав: mksolone | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar